Kocalar | Başkanın Mesajı
Kocalar Şirketler Grubu | Kocalar Beton
253
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-253,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Başkanın Mesajı

Güvenilir alt yapı, doğru işbirlikleri ve insan odaklı çözümlerle daima tercih edilen bir marka olan Kocalar, 40 yılı aşkın tecrübesini yurt içi ve dışındaki müşterilerine sunmaktadır.

 

Güveni işlerinin temel çıkış noktası olarak alan Kocalar, “Yapamayız!” değil “Nasıl çözüm sağlayabiliriz?” yaklaşımıyla müşterilerini bu doğrultuda dinleyerek her birine özel çözümler üretmektedir.

 

Grubumuzun hazır beton tesisleri başta Pursaklar, Akyurt, Çubuk ve Esenboğa olmak üzere şehrin yakın çevresine dağılmış yapısıyla Ankara’nın birçok ilçesine ve İç Anadolu’ya hizmet vermektedir. Tesislerimizin toplam günlük satış performansı 7000 m³ civarındadır. İnşaat için gerekli her tür kalitede hazır beton ihtiyaçları kısa sürede karşılanmaktadır.

 

Hazır beton ürünleri her aşamada kalite kontrolünden geçirilerek en yüksek kalitede ürün satışı gerçekleştirilmekte, sevkiyat özel donanımlı araçlar ve teknik ekip sayesinde yapılmaktadır.

 

Kocalar Hazır Beton, kalite belgeli üretimiyle müşterilerine en iyi hizmeti aksatmadan vermektedir. 150 personel ve 90 araçtan oluşan filosu ile günün 24 saati aralıksız hizmet sunulmaktadır. Önümüzdeki dört yıl boyunca grubun hedefi araç parkurunu artırmak ve yıllık 500.000 m³ hazır beton üretimini 700.000 m³ üretim seviyelerine çıkarabilmektir.

 

Daha büyük başarılar elde etmek, şirketi emeği geçen herkesle el birliğiyle büyütmek için takım çalışması, fikirlerin paylaşılması ve birlikteliğin gücüne inanan Kocalar, sektördeki gücünü kendi çekirdeğinden almaktadır.

 

Verimli ve planlı çalışmayı ilke haline getiren, bulunduğu bölgede yaşam standartlarını yeniden şekillendirmeyi ön plana koyan, değişim ve yeniliği prensip edinmiş daha güçlü bir Türkiye için üretmenin sorumluluğuyla çıktığımız yolda Kocalar ailesi olarak kararlılıkla yürümeye devam ediyoruz.

 

Yönetim Kurulu Başkanı

Mustafa KOCA